Ostetaan mb w124 aluvanne

Elikkäs yks vanne meni vähän kieroon... jos jollain sattuis olemaan yhtä tai useampaa 124 sarjan orkkis vannetta niin tarjouksia otetaan vastaan. kiitos
3213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tarkoitatko uudempaa kahdeksan reikästä vai vanhempaa?

Äänestä
  • eli auto vm 91 siinä on 8 reikää..

    Äänestä

  • Juho kirjoitti:

    eli auto vm 91 siinä on 8 reikää..

    muistin väärin.
    Mulla olis kaksi 15-reikästä, mutta ei sitten varmaan kelpaa sulle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juho kirjoitti:

Elikkäs yks vanne meni vähän kieroon... jos jollain sattuis olemaan yhtä tai useampaa 124 sarjan orkkis vannetta niin tarjouksia otetaan vastaan. kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu