lihava???

miltä kuullostaa; 156cm/53 kg ? rehellisiä vastauksia, plz.....
4615
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuulostaa ihan normaalipainoiselta. Pituus miinus 100 on naispuoliselle ihan hyvä tarkistuskaava.

Eikö sulla ole peiliä??????

Äänestä

kyllä vaan kuulostaa sopivalta.Lainaan nyt "Sappea":hommaa peili niin et luule olevasi ylipainoinen.

Äänestä

no vittu miltä kuulostaa 170/45?
tai 147/85?
tai 190/105?

Äänestä
  • nukkumaan!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


je ne sais pas kirjoitti:

miltä kuullostaa; 156cm/53 kg ? rehellisiä vastauksia, plz.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu