Hyvä huoltamo jyväskylässä?

Kertokaahan missä kannattaa Audia huoltaa Jyväskylän seudulla? Jkl autotarvikkeesta olen kuullut pelkkää negatiivista juttua. Eli joku muu paikka missä hinta/asiantuntemus on oikealla tasolla.
2533
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vanhallla saarijärventiellä auto mäenpäällä sopiva hinta ja palvelu pelaa.

Äänestä

Ainakin mun mielestä ATarvikkeen touhu on varsin hyvää, vaikka en enää heidän merkeillään ajakkaan.
Jos huonoa huoltoa haet vie AutoPalelle... ;-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Basti kirjoitti:

Kertokaahan missä kannattaa Audia huoltaa Jyväskylän seudulla? Jkl autotarvikkeesta olen kuullut pelkkää negatiivista juttua. Eli joku muu paikka missä hinta/asiantuntemus on oikealla tasolla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu