bora yhdistelmävaunut

onko kellään kokemusta vaunuista????
5935
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ja oma mielipiteeni ko.vaunuista että aivan paskat on...ostettiin lastentarvikkeesta bora vaunut (ajateltiin säästää) ja kun päästiin kotiin ja kokoamaan vaunuja yhden pyörän sokka oli väääntynyt joten ei saatu kaikkia pyöriä paikoilleen ei muuta kun vaihtamaan! seuraavista irtosi pyörä kesken kävelyn ja runko oli jo muutenkin jotenkin vääntynyt? tehdas virhe? en sitten tiedä mutta yhden asian opin niin tarpeelliset tavarat kuten vaunut, turvaistuimet ym...kannattaa aina satsata merkkituotteisiin ostettiin borien jälkeen emmaljungan yhdistelmävaunut ja hyvät on olleet ei irtoile pyörät.....

Äänestä

entäs onko muita keillä kokemuksia boran vaunuista? täällä myös harkitaan niitä eli hyviä ja huonoja kokemuksia tulemaan.

Äänestä

ei pysyny meilläkään pyörät paikallaan.

Äänestä

kellään ole enempää tietoa?

Äänestä
  • Meillä on Borat, eikä ole mitään valittamista. Maksoin viime keväänä 250 euroa, ostin Lastentarvikkeesta. Tuttavilla kun on jo noita kalliimpiakin hajonnut ensimmäisen lapsen käytössä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


anni kirjoitti:

onko kellään kokemusta vaunuista????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu