http://gfx.dagbladet.no/magasinet/2003/08/28/jacksonpresley.jpg
Ja nyt loppu sit väittely Jacksonin ja Presleyn avioliitosta, OK?
Ja nyt loppu sit väittely Jacksonin ja Presleyn avioliitosta, OK?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Söpö kuva!=) Mitäs kiistaa siitä täällä on ollut? Tai ei tarvitse vastata, sitä samaa vanhaa jankutusta tietenkin..huoh.
Vaan kun he eivät panneet/ harrastaneet seksiä/ nussineet/ rakastelleet koskaan. Onnistunut liitto.
Mistäs sinä sen muka tiedät?
Suutelukuvan perusteella minäkin olen
naimisissa usemman naisen kanssa.
Onko sinun mielestäsi suuteleminen avioliittoa?
Jos suutelet jotain, olet automaattises´ti naimisissa..? Kuule kasva vähän..
Eihän täällä kukaan ole väittänyt, että Michael olisi homo?
Eipä oo pannu naisia kuitenkaan vaikka suudellut onkin..Taitaa olla eunukki.
Tuskinpa koko maailmalle Jacksonin intiimi elämä kuuluu! Joten et voi tietää. Sitä paitsi Lisa-Marie on kehunut Michaelia myös sillä saralla...
Itse asiassa täällä joku on väittänyt Michael Jacksonia homoksi. Eli tuon kuvan tarkoitus on vihjata (huom! Ei antaa varmuutta siitä) että hän on täysin hetero, ja että hänen ja Lisa-Marien välillä mahdollisesti oli aitoakin rakkautta... Älä nyt revi pelihousujas, kaveri!
Sivuutitte vain kysymykseni, joten kysyn uudelleen, jos ette ymmärtäneet.
Onko sinun mielestäsi suuteleminen avioliittoa?
Jos suutelet jotain, olet automaattisesti naimisissa..?
Eihan suuteleminen sita tarkoita, etta on naimisissa/avioliitossa?!! Kuka taalla niin on edes vaittanyt. Kyllahan se on jo fakta, etta Lisa-Marie ja Michael oli naimisissa, ei kai sita tarvitse todistella. Suuteleminen vain osoittaa sen (voihan se olla feikkiakin, tietenkin, jos haluaa kaikkea epailla), etta ehka parin valilla todella on tunteita. Mutta mulle ihan sama, jatkakaa vaan jankkausta, jos ette muutakaan tekemista keksi.
Mikä perskeleen väittely tuolla kuvalla muka loppuu?
Tolla perusteella Britney Spears ja Madonnakin ovat olleet naimisissa.
Niin ja tolla perusteella Madonna ja Britney ovat molemmat lesboja! Niinhän noitatohtori näyttää kuva ja sanoo "katsokaa: se suutelee naista. se EI VOI OLLA homo!" ehkä se ei ole tullut ulos kaapista..
..ihmiset ovat saaneet tuon päähänpinttymän että Michaelin täytyy olla homo? Parin avioliiton ja monien tyttöystävien jälkeen.. Mutta tokihan kaikkea voi epäillä. Mahtaa olla elämä rankkaa kun mihinkään ei voi uskoa ja koko ajan pitää epäillä mitä kummallisempia asioita.
..ovat saaneet sen päähänpinttymän, että kaikiien muiden mielestä Michael on homo?! En mä ainakaan usko, että se on homo, mutta en ymmärrä mitä kuvan näyttäjä yritti kuvallaan viestiä?
Sitä, että Michael osaa suudella naista? Kuka nyt ei osaisi?
Suuteleminen ei ole mikään todiste, että liitto toimii tai on terve..
Ihan turhaa näyttää tuollaista kuvaa!
Siis se oli todiste..mistä? Ei sitten yhtään mistään!
Lisa-Marie on vaan rahaa ja julkisuutta kärkkyvä katkera narttu ja mä VIHAAN sitä!!! Kyllä Debbie oli Michaelille paljon parempi vaimo!