PIPOT ON MUODIS NYT!! Jos haluutte olla muodikkaita, ni nyt pitää olla semmonen "muotipipo". Sit kaikki kel on pipo, nii sitä kandee pitää sisälläki. Se on kans aika coolii. Kaikki ketkä HALUU OLLA MUODIKKAITA pitää sitä pipoo päässä.
muotivinkki
muodikas
14790
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Pitää käydä heti huomenna ostamassa semmonen tosi "magee" hoppari-pipo. Kannattaa kaikkien muotitietoisten käydä ostamassa semmonen, heti!
'hoppariksi ryhtyvä', mun mielestä hoppariksi ei oikein vain ryhdytä, siihen pitäs kasvaa!
voi vittu se pipo on törkee ainakin sisällä.
mikä saatanan muoti pipo.. ne oo ees missään muodissa.
Mieluummin mä nyt katselen pipopäitä kun hilseileviä ja rasvasia hiustukkuja.
Ole sitten epämuodikas..
Heini järkevänä tyttönä ilmiselvästi onkin jo tajunnut, et pipoton pää ja hoidetut hiukset ovat toisensa poissulkevat vaihtoehdot...
Luulenpa vaan et sen pipon alla muhii yllätys. Kannattaa olla Heininkin varuillaan ettei tule pettymyksiä. No kukin hauduttaa kuten parhaakseen näkee.
Tottakai minä katson että miten hyvin jätkä hoitaa hygieeniaansa pään suhteen. Siis sellanen joka ei käy kun kerran kuukaudessa pesulla niin...tiedätte varmasti itsekin mitä tarkoitan.
Sisätiloissa tuskin on tarpeellista kuitenkaan pitää sitä pipoo jos se on kuuma. Ulkona se näyttää tooosi hyvältä. Ja sisällä jos on sellanen ohut pipo josta kulkee ilma lävitse.
luulenpas, että toi "hoppariksi ryhtyvä" ns. heitti huulta.. vai? ja sitäpaitsi, kuka helvetti RYHTYIS hoppariksi.. tarpeeksi kestämistä jo niissä jotka "kasvoivat" siihen,on se vaan säälittävää touhua. ja sitäpaitsi. pipot mikään muoti ilmiö ole. opetelkaa ihmiset laittamaan hiuksenne niin tartte pitää pipoakaan sisällä.
Mul on serkku, joka pitää pipoo pääs
ku sil on hörökorvat!!
Se on mun mielipide koko ajan pipon päässä
pitämisestä.... =)
Oon aivan samaa mieltä!!!
ei kasveta vaan vammaudutaan!
Eipä siinä mitään jos jotkut on sellasia huumorintajuttomia kalkkiksia..Muuttuvat jo 20 vuotiaina sellasiksi joiden mielestä kaikkien pitäisi olla taysin samanlaisia. Oletko kenties huomannut että JokIkinen ihminen on erilainen. Ihonväristä, luonteesta, ulkonäöstä, TYYLISTÄ riippumatta, opi hyväksymään ihmiset sellasina kun ne on.
olen itse hoppari mutta ollut jo pitemmän aikaa ja niin edelleen mutta olen täysin samaa mieltä että hoppariksi ei vain ryhdytä tuota ei mielestäni voi paremmin sano kuin että siihen pitää kasvaa..
olla muodikas niin tunge lahkeet sukkien varsiin... Kuulostaa kamalalta, MUTTA SE ON MUOTIA!
Hopparit on perseestä!!!joumään