OLEMME ETSIMÄSSÄ TÖITÄ JUURI LOPPUI TYÖT EDELISELLÄ TYÖMALLA JA NYT OLEMME VAPAINA. MEIDÄT TAVOITTAA PARHAITEN OSITEESTA
[email protected] EMME OLE VIROLAISIA
[email protected] EMME OLE VIROLAISIA
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
On kurja lukea teidän isolla kirjoiotettuja viestejänne. Jos ne on tarjoitettu ikään kuin "huutomerkiksi" huomiota herättämään, niin ei ainakaan posotiivisessa mielessä huomiota herätä. Tulee lähinnä olo, että kirjoittaja on hoopo öykkäri.
ja "kädetön" suomalainen "ammattimies". Virolaisille ammatilaisille kun maksaa saman minkä suomalaiselle saa taatusti ahkeran ja tunnollisen työläisen.
mutta ne Virolaiset tekee sen loppusiivouksen sitten kun olet asunut siinä talossasi puoli vuotta.
esim. sunnuntain hesarissa oli monta porukan haku ilmoitusta
VAI HESARISTA TEMME MIELUMMIN OMAKOTITALOJA
Miehiä olette, että vaan omakotitaloja. Onko menny maine jo noihin yrityksiin, ettei tartte heiltä kysellä.
TÄÄLÄ EI OLE KUIN TYHJÄN TOIMITTAJIA JOTKA JAUHAA SAMOJA ASIOITA KAIKKI
työosaaminen on yhtä hyvä kuin kirjoitustaito niin .....
oletko ite parempi raksa äijä kuin me kysympähän vain ? onko junnulla kokemusta paljonki raksa hommista ? ei raksalla tarvi kirjoittaa niin kuin toimisto rotat tekee hikisessä huoneessa . kyl kuule poju taitoa löytyy varmaan enemmän mitä sinulla on meinaa raksa hommista me ei kuule olla mittän tyhjän toimittajia tienataan varmasti enemmän ku sä 5000 e kk
että meni trossaamiseksi ....