Kokemuksia Avast 4 ohjelmasta ?

Elikkä olen ensin itse käyttänyt Avast 32 home ohjelmaa,ja toimi tosi hyvin. Nyt koneella on Avast 4 pro. Ja toimii tosi hyvin. Siitä on olemassa myös home versio. Ei oo virukset häirinnyt. www.sequre.fi ja/ tai www.avast.com. Ja niille jotka kiukuttelee,linkin puutteesta. En minäkään kaikkea osaa.
2223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kokemukseni ovat erittäin hyvät,minulla on Avast Pro ollut vuoden,ei mitään syytä vaihtaa.Jo päivitysten hakeminen koneelle on tosi mukavaa ja helppoa,lataa vain sen mikä on uusi päivitystarve ei koko ohjelmaa.

Äänestä
  • siitä vaan, Avast on ihan oikeest ok

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


käyttäjä jo 2 v kirjoitti:

Elikkä olen ensin itse käyttänyt Avast 32 home ohjelmaa,ja toimi tosi hyvin. Nyt koneella on Avast 4 pro. Ja toimii tosi hyvin. Siitä on olemassa myös home versio. Ei oo virukset häirinnyt. www.sequre.fi ja/ tai www.avast.com. Ja niille jotka kiukuttelee,linkin puutteesta. En minäkään kaikkea osaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu