Ostin eilen Premiun Superb mallin, hinta vaivaiset 42te. Säästin vastaavaan Audiin aika paljon. On se hieno Superb. Eihän Audia enää edes kannata ostaa, kun vastaavan saa näin halvalla!
OSTIN UUDEN
Superbin
71287
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
...ison kurkun ja runkkasin sillä persettäni. Teki hyvää.
mutta sinä todistit sen! Käytä kumia ettet tule raskaaksi tai saa kurkunkaula syöpää! Kai suosit suomalaista?
nelivetona.
Mallia combina vai oliko se nyt sitten avant:ina. Farkkumallina se olisi varma hitti. :D
ystävällisesti meille kaikille kiinnostuneille miksi tulit Audipalstalle mölyämään ostoksestasi? Miksi haukut Audia? Luulisi sinun nyt olevan tyytyväinen. Sen verran tässä ammatissani ( myyjä) on karttunut nk. ihmissilmää, että voin vaan todeta ettet ole täysin varma päätöksestäsi. Sääli! Vaikuttaa ettet osaa oikein pitää puoliasi tai olet helposti johdateltavissa.
Tuntuu aikaa olevan kun asiakkaat hakevat hinta/laatu suhteeltaan parempia autoja ja vielä aivan vastaavia!! Tyytyväinen olen todellakin ja tarkoitukseni oli avata Audi kuskien silmiä (he ovat hölmöjä ja helposti johdateltavissa kun maksavat pelkästä nimestä). Olen onnistunut erittäin hyvin ja todella hienoa, kun "myyjäkin" oikein osallistuu keskusteluun! Mutta perusteleppa hieman paremmin, miksi ostaisin Audin? ja varsinkaan sinulta, joka vain haluaa mahdollisimman suuren provikan! kysyit oletko tyhmä ja täytyy myöntää, että OLET!
ostin 98 mallin a6 .sain corolan hinnalla tilavan jämäkän ajettavan.eikä ruostu katopa vanhoja audeja.auton muoto viehätti.ei ole ollut mitään vikoja. käypä koe ajamassa.alkaa sullekin selvitä miksi audi.