Katsossa vai missä lehessä se nyt olikaan... oli se vuoden julkkis äänestys... Nykänenhän sen voitti... Voi olla et olikin turhin mut toiseksi tuli joku josta en oo ees kuullu ennen... Janita Janatuinen´... Sillä on niin rumat silikonit et hyi sa.t.na... Sit se sano et Matti ei oo tehnyt mitään todella tärkeää et se olis todellinen julkkis... Tai sinne päin se jotenkin sano... Mut eiköhän ne Matin kultamitallit oo vähän suurempia saavutuksia kun jotkin oksettavat silikonit... Typerä mikä typerä...
Se Janita Janatuinen on ääliö!!!!
0 100 100 ----> Siellä o...
113236
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Näin se on nähtävä. On kyllä niin älytön muija, että huh huh.
Minäkin ihmettelen, että millä perusteella sitä nykyään pääseekään lehtien palstoille! Jokaisen wannaben kannattaa näköjään tehdä itsestään mahdollisimman naurettavan näköinen ja tyrkyttää sitten itseään roskalehtiin, niin saa palstatilaa.
Kyseinen kotka on todella tavallinen pallinaama, joka ei olisi yhtään mitään ilman Suomen suurimpia silikonirintoja. Huhhhuh, tyttöraukka kuvittelee vielä olevansa nätti!
yhdyn teihin! ite luin ton jutun ja olin kuolla nauruun (katso)..Janitan ois pitäny "voittaa"...reppana aikoo viellä espanjaan malliksi..pilatkoon vaan koko suomen maineen :)
Vai meinaa se vielä Espanjaan malliksi. Joku voisi tiedottaa Janitalle, että malliksi päästäkseen ihmisen täytyy olla kaunis. Pelkät jättisilkkarit eivät valitettavasti riitä, vaikka kuinka olisi hinkua lähteä maailmalle! Maailmalla on nähty näitä tekotissejä ennenkin eikä Janita pääsisi maailmantilastossa edes lähelle kärkeä silikonien suuruuden perusteella.
Kuutamolla-ohjelmassa Janita tuntui kyllä normaalia fiksummalta immeiseltä...
..ottaa 50 kg:n silikonit tisseihin ja 3 kg:n ylähuuleen, ei voi olla fiksu ihminen!
Vaikka Matti Nykänen on kaikkien mielestä NYKYISIN Suomen turhin julkkis, niin eipä ole sen miehen veroista maailmassa, joka olisi samaan pystynyt urheilu-urallaan, kuin Matti.Eli Matti on yhä ja edelleen MAAILMAN PARAS MÄKIKOTKA KAUTTA AIKOJEN, niin, että se siitä turhuudesta..Sillon kun Matti urheili,oli kaikki niin Matin kaveria että..,mut nyt vaan selkäänpuukotetaan.Tehköön Matti elämällään mitä tahtoo, niinhän me kaikki valintamme tehdään, mutta Matin saavutukset puhuvat puolestaan, ettei hän mikään "turha" ihminen ole, ei kukaan ihminen ole turha, kaikilla meillä on ihmisarvo, miettikää sitä ja katsokaa peiliin, näin se on:)))Lämmöllä Minä vaan:)))
ja naamakin kun petolinnun perse...
Janitasta ei kukaan tietäisi ellei sillä olisi 9 desiä silikoonia vai paljo sillä nyt olikaan.. Se ei pärjäisi mallina tuolla naamalla.. Silikoonit pitää janitan pinnalla.
Tuollaiset silikonit olisi hyvät pornoalalle. Suomessa ei taida olla kellään pornotähdellä tuommosia. voisi janita mennä ja räjäyttää pankin pornotähtenä. Voisi menestyäkkin
semmotteen irstaan pornomallin näkönen.vähän niinkun jenna jameson.Vois janitallekkin sopia lonkan levittäminen filmeillä muuhun siitä ei taida olla.