Miksi sä menit jo nyt,sulla oli aikaa...

Miksi sä meet,en halua
Miksi et voi vaan tulla takas
Miksi?
miksi jo nyt sulla oli aikaa
Meillä oli aikaa-yhdessä
Voisimme vielä kiikkua ja heitelle frispiitä
Voisimme tehdä sen yhdessä,kunpa voisin tehdä sen
Ilman ikävää,ilman sitä tuskaa
Jonka ikävä susta aiheuttaa
Ystävä-rakas tuu takas
0146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


Sara kirjoitti:

Miksi sä meet,en halua
Miksi et voi vaan tulla takas
Miksi?
miksi jo nyt sulla oli aikaa
Meillä oli aikaa-yhdessä
Voisimme vielä kiikkua ja heitelle frispiitä
Voisimme tehdä sen yhdessä,kunpa voisin tehdä sen
Ilman ikävää,ilman sitä tuskaa
Jonka ikävä susta aiheuttaa
Ystävä-rakas tuu takas

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu