Viirus torjunta ohjelman päivitys??!

moips!
Ajattelin kysyä nytten yhtä asiaa joka vaivaa
minua itselläni on viirus torjunta ohjelma mutta
miten päivitän sen??! vai saako sen silleen että,
se automaattisesti päivittää


kiitos!!!

ps.viirus torjunta ohjelman merkki on:mc afeen
viirus scan joku tollanen:)
3356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Näkyykö sulla kellon vieressä M-kirjain punaisella pohjalla?
Jos, niin:
" 1. Right click on the Agent Icon
(se "M"-kirjain).
2. Select VirusScan
3. Select the desired option, such as Check for Updates (for manual updates) or Scan"

Äänestä

Et tee yhtään mitään sellaisella palomuuri ja virustentorjunta ohjelmilla joita et osaa käyttää!

Äänestä
  • et suosittelisiks sä illille sit macia, kun se toimii ilman et siihen pannaan ohjelmii joita moni ei osaa käyttää eikä kone oo koht matoboksi joka ei kumminkaan toimi tekee nii tai näi..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


illi kirjoitti:

moips!
Ajattelin kysyä nytten yhtä asiaa joka vaivaa
minua itselläni on viirus torjunta ohjelma mutta
miten päivitän sen??! vai saako sen silleen että,
se automaattisesti päivittää


kiitos!!!

ps.viirus torjunta ohjelman merkki on:mc afeen
viirus scan joku tollanen:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu