aika komea alfa

http://www.car-vs-car.de/render.php?id=1838

tuollaisen italianon ku löytäis jostain.. noh eka ne rahat.

ja eka se thema turbo kotiin ja sitten kalliimpien kimppuun
91633
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

... esiteltynä jossain Tuning-lehdessä Renn-Teufell nimellä. Mukavasti tunattu, ehkä pikkuisen yli mun makuun. (krhmm, ajalen vakio 2.0 TS:llä vaan...)

Äänestä

Olet oikeassa. 156 on aika komea. Sen puhdaspiirteisiä linjoja on mukava katsella. Tuosta kuvan autosta kun repii nuo hilavitkuttimet pois niin kyllä siitä vielä ihan Alfan näköisen saa. Uskoisin.

Äänestä

Kyllä nuo levikkeet voi anteeksi antaa. Oikeastaan, se voisi olla ihan tyylikäskin ilman takaspoileria ja tuota helvetin pömpeliä katolla.. Niin, ja miksi ihmeessä keulakolmio on punaiseksi tarvinnut maalata. :/

Äänestä
  • .. Unohtui valoluomet. Tekee todella teinimäisen fiiliksen.

    Äänestä

Onko tuo joku vanha taksi, kun siinä on tuollaine möykky tuolla katolla?

Uudelleenmaalauksessa olisi saanut olla huolellisempi. Keulakolmio voi olla tarkoituksella maalattu, mutta näyttää maalarinteippi vuotaneen valojen yläreunassa.

Äänestä
  • Tämähän on vanha peltoautoni kesämökiltä.
    Tuli rysäytettyä salaojattoman ojan yli satasen vauhdilla. Aika rysäys, konepeltikin siinä aukesi.
    Näkyy pojat korjanneen romun pois...

    Äänestä

  • hande kirjoitti:

    Tämähän on vanha peltoautoni kesämökiltä.
    Tuli rysäytettyä salaojattoman ojan yli satasen vauhdilla. Aika rysäys, konepeltikin siinä aukesi.
    Näkyy pojat korjanneen romun pois...

    ...vai mistä tuo pullistuma...?

    Äänestä

  • J.. kirjoitti:

    ...vai mistä tuo pullistuma...?

    Eikös tuo ole se Pösö siitä mainoksesta missä se intialainen poika moukaroi Hindustanista Pösö 206 replikan. Ainakin samojen poikien tekele se on.

    Äänestä

Silmissä se kauneus asuu.
Taidanpa käydä naapurin jobbarin juttusilla, sillä on kaksi vuotta vanha Alfa kaupan.
Tarjoan sille puoli vuotta vanhaa Daewoo Kalosiani
vaihdossa. Katsotaan kuinka äijälle oikein käy...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


make kirjoitti:

http://www.car-vs-car.de/render.php?id=1838

tuollaisen italianon ku löytäis jostain.. noh eka ne rahat.

ja eka se thema turbo kotiin ja sitten kalliimpien kimppuun

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu