Hyvä pihatraktori??

Mikä olisi hyvä traktori pihakäyttöön? Traktorilla tehtäisiin lähinnä lumitöitä yms. pientä. Etukuormaaja pitäisi löytyä. Kuinka paljon tuollaisesta toimivasta pelistä pitää maksaa?? Kiitos vastauksista.
62700
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Etukuormaajan kanssa voit saada 3000 Eculla hyvänkin.

Äänestä

Mutta paras halpa piha traktori on Ford 4610.
Hintaa joudut hyvästä pulittamaan 5000€ mutta hyvästä kannattaa maksaa. Sopii kuin nenä päähän lumihommiin ja hytti on niin hyvä ettei kopista malttaisi pois lähteä.

Äänestä

Olisiko muita hyviä kuin tuo ford??

Äänestä
  • Valmet 602

    Äänestä

Kiitos nopeasta vastauksesta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jazee kirjoitti:

Mikä olisi hyvä traktori pihakäyttöön? Traktorilla tehtäisiin lähinnä lumitöitä yms. pientä. Etukuormaaja pitäisi löytyä. Kuinka paljon tuollaisesta toimivasta pelistä pitää maksaa?? Kiitos vastauksista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu