Nahkaverhoilu

Nahkaverhoilua tarjottais tilaamaani A6:seen alle tonnilla. kannattaako ottaa? Onko nahkaverhoilusta jotain hyötyä/haittaa.
2905
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

liukkaat ja perse hikoilee...älä ota

Äänestä

Kyllä A6:n nahkapenkit ovat huomattavasti mukavammat kuin kangas -sellaiset. Ajoin 4 kk kangaspenkeillä varustettua A6:ta ja nyt on 3 kk takana nahkapenkeillä. Luistosta ei ole haittaa, lika ei imeydy niin nopeasti ja istuminen on miellyttävämpää. Pakkasella ovat aluksi kylmemmät, kunnes lämmitys alkaa auttaa. Ainut "haitta" on ajoittainen narina keskikonsoliin. Mielestäni on tärkeintä (olipa materiaali mikä hyvänsä), että säätöjä on riittävästi (esim. ristiselkä) ja että ne saa kaikki portaattomasti haluamalleen kohdalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Nahkaverhoilua tarjottais tilaamaani A6:seen alle tonnilla. kannattaako ottaa? Onko nahkaverhoilusta jotain hyötyä/haittaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu