välijäähdytin

Onko kellään myytävänä koko alumiinista välijäähdytintä 5-7cm paksua hyvä ja tehokas!!! [email protected]
2945
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vois olla kun saan vaan itselleni tilattua kookkaamman...auto on 2.0turbo saab -95 kennon koko on noin 50mm paksu, 150mm korkea ja 400mm pitkä. Lähtö ja tulo samalta puolelta.

Pistä vaikka mailia jos kiinnostaa [email protected]

Äänestä

bemarin E34 alkuperäinen mitat n. 100*90*450mm ja hyvässä kunnossa. h.50e
ilmoittele jos kiinnostaa:[email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mice kirjoitti:

Onko kellään myytävänä koko alumiinista välijäähdytintä 5-7cm paksua hyvä ja tehokas!!! [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu