Tarvitseeko kukaan? trp:n osia

Muutama jäi nurkkiin pyörimään:
Ilmamäärämittari Bosch 0 280 202 079/vw 025 906 301 c
sytytyksenohjaus boxi bosch 0 227 100 142/vw 191 905 351a
Transporter korjausopas 81-90 alfamer
Halvalla lähtee
2214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minkäikäisestä ilmamäärämittari on / paljonko mahtaa olla ajettu ?
Hinta ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kah kirjoitti:

Muutama jäi nurkkiin pyörimään:
Ilmamäärämittari Bosch 0 280 202 079/vw 025 906 301 c
sytytyksenohjaus boxi bosch 0 227 100 142/vw 191 905 351a
Transporter korjausopas 81-90 alfamer
Halvalla lähtee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu