Onko sydäntä maailmassa

Etsinnässä ujohkolle kaverilleni uusi ystävä naisesta jolla on iloinen elämän asennne. Mielellään pieni kokoista. olen yrittänyt jo pitkään toimia amorina. Hyvät ihanant naiset lapinläänistä- mieluiten läheltä Rovaniemeä, auttakaa minua!
1256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minä olen muuten hyvä, mutta olen 186 cm pitkä.
Sitten minulla on hirmuisen iso reva, kun entinen kaveri oli todella suurikyrpäinen mies. Oletko sinä muuten pienikikkelinen mies. Vai ystäväsikö
se sitä pientä naista halusi. Minusta kyllä iso nainen on parempi kuin pieni. Pieni mies voi vaikka nuolla revaa, jos ei ylety tisseihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


etsin aina vaan kirjoitti:

Etsinnässä ujohkolle kaverilleni uusi ystävä naisesta jolla on iloinen elämän asennne. Mielellään pieni kokoista. olen yrittänyt jo pitkään toimia amorina. Hyvät ihanant naiset lapinläänistä- mieluiten läheltä Rovaniemeä, auttakaa minua!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu