apua, fairplay kohdassa

miten ehtii viedä varastetun auton tilaajalle fairplay kohdassa, mulla ainakin aika loppuu jo puolessavälissä matkaa?
3328
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos sulla aika loppuu nii aja kovempaa äläkä sitä 40 kymppiä ja katso jos ois oiko reittejä!
Ei mul oo siin tehtäväs missää kohas meinannu aika loppua.. pitikö ajaa siin sil formulal?
Mä ainaki ajoin semmost 100:st ;)

Äänestä
  • juuri sillä formulalla, kyllä mullaki on 100 koko ajan lasissa, mutta en ehi. eli mistä pitää oikasta?

    -jenna

    Äänestä

  • Alota alust ja eti se paikka nopeesti ni sitte otat se auton ja ajat sen sinne paikkaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jenna kirjoitti:

miten ehtii viedä varastetun auton tilaajalle fairplay kohdassa, mulla ainakin aika loppuu jo puolessavälissä matkaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu