Passatin radion hinta!

Pisti silmään Mazda6 mainos aamun Hesarissa. Siinä oli vertailtu eri automerkkien hintoja samoilla varusteilla. Onko Passatin CD/radion hinta tosiaan jotain 1700-1800 Euroa niinkuin mainoksessa väitettiin. Tuolla hinnalla pitäisi kyllä saada jo hyvä kotiteatterisysteemi autoon.
51160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Joo, tuolla rahallahan saa 10 laitetta
kodinkoneliikkeestä

Äänestä

Eikös tuossa Madzan mainoksessa yritetäkin saada kilpailijoiden tuotteet vaikuttamaan kalliimmilta ja sen takia vähemmän ostohaluja herättäviltä tuotteilta? Kyllä Passattiinkin saa valita radion makunsa mukaan.

Äänestä

tuo Mazdan mainonta on muutenkin mielestäni naurettavaa: "vapise Golf, täältä tulee uusi 3:nen", tai jotakin vastaavaa.Mutta tuohan osoittaa vain sen ketä mazdakin arvostaa.

Äänestä

Passattiin paras ja kallein radio mp3 soittimella on n.400 euroa paikalleen asennettuna

Äänestä
  • ..on tämä näin edullinen radio? Tekeekö sillä mitään?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jore kirjoitti:

Pisti silmään Mazda6 mainos aamun Hesarissa. Siinä oli vertailtu eri automerkkien hintoja samoilla varusteilla. Onko Passatin CD/radion hinta tosiaan jotain 1700-1800 Euroa niinkuin mainoksessa väitettiin. Tuolla hinnalla pitäisi kyllä saada jo hyvä kotiteatterisysteemi autoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu