Mitkä nastoitetut?

Mitä nastallisia renkaita suosittelisitte tai kehoittaisitte välttämään E39:n alle? Sopivatko Nokian HP4:set tähänkin?Varmasti tältä palstalta koekemusta löytyy!
2272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

HP4:sia jos nastarenkaita haluat. Itselläni on e46:sessa hp:n kakkoset ja rautainen on pito mutta ääntä aika paljon.

Neloset ovat kuulemma paljon hiljaisemmat ja pito varmasti vielä parempi.

Äänestä

Winter Viking 1 nastarenkaat - parhaina puolina hiljaisuus, rauhallinen käytös, muutoinkin tasaisen hyvä kaikilla osa-alueilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kude kirjoitti:

Mitä nastallisia renkaita suosittelisitte tai kehoittaisitte välttämään E39:n alle? Sopivatko Nokian HP4:set tähänkin?Varmasti tältä palstalta koekemusta löytyy!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu