Olin n.14 vuotias, mutta jo aika kehittyneen näköinen. Rintani oliva edustavat ja kiihotion usein, kun luokkani pojat silloin tällöin puristivat niitä.
Olin tietenkin "äkäinen". Eihän pikkukaupungin tyttö siihen aikaa voinut antaa poikien näpeltää itseään. Kotina sitten usein kaikenlaista kuvitellen, tyydytin itseni uneen.
Eräänä lauantaina, kun vanhempani eivät olleet kotona, laitoin parhaat asuni ylleni, tei upean meikin ja livahdin paikallisen urheuluseuran lavalle tansseihin.
Sain tanssia lähes kok illan, mutta erikoisesti minua kiinnosti eräs minua huomattavasti vanhempi poika, tai oikeastaan mies jo. Hän oli tumma, hiukan kiharahiuksinen. Hänen kasvonsa olivat sellaiset iloisen nauravaiset ja tanssinkin useita pelejä hänen kanssaan. Kun hän illan lopussa pyysi ulos kävelylle, en sanonut mitään, nyökkäsin vaan ja niin askeleemme vei lavaa ympäröivään metsään. Toisesta silmäkulmasta näin, että siellä oli muitakin seikkailijoita ja niin tulin itsekin rohkeammaksi.
Hetken kulutta hän sulki minut tuliseen suudelmaan ja alkoi hyvällä kehoani vaatteiden päältä. Kun hänen kätensä alkoivat menemään hameen alle ja osuivat sukan yläreunassa paljaalle iholleni, säpsähdin hieman. Olin kuitenkin niin huumassa, että pyöritin itseäni voimakkaasti häntä vasten ja kun pojan sormet lopulta hyväillen työntyivät vakooni huokaisiin himosta. Hän ei edes ottanut pikkareita pois jalastani, vaan siityen hiukan, hän otti kädestäni kiinni ja vei sen kullilleen, mikä minusta oli valtavasti paljon suurempi, kuin ne monet esineet mitä sinne olin itse usein onanoidessani vienyt.
Tunsin kosteuteni valuvan reittäni myöten ja työnsin alavartaloan voimakkaasti häntä vasten, kun kyrpä ensimmäisen kerran elämässäni tunkeutui pilluuni.
Se oli valtavan ihan tunne, värisin kiihkosta, enkä edes tajunnut pyytää häntä olemaan varoivainen. Siinä puuta vasten naimme kuin viimeistä päivää ja kun sain valtavan, minua tärisyttävän orgasmin, tunsin kun hän huokaisten vetäisi kalunsa ulos ja laski spermansa karvoilleni. Tunsin sen valuvan sukkieni päällä reittäni myöten, mutta en välittänyt. Olin vihdoinkin saanut sitä mistä olin unelmoinut.
Sen jälkeen hän lyhyesti kertoi olleensa vain käymätiellään siellä, enkä enää koskaan nähnyt sitä ensimmäistä sanjkariani, mutta tosin usein unelmoinut hänestä, nytkin, kun olen jo yli 50-kymppinen aikuisten lasten äiti.
Maailmanpyörässä tytön kanssa...
jatsu
3
10453
Vastaukset
- Häh
...tapahtui sille otsikkosi maailmanpyörälle?!?
- Girlie
Mäkään en tajunnu mitenm toi otsikko menikään? Maailmanpyörä ja joku tyttö.. Sehän oli jäkä kenen kaa naitki! :D
- sexy
eix tän pitäny olla maailmanpyörässä??
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit765900KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti2764783Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja202598Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei282503Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT881542Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro141430- 1051367
Olen ihmetellyt yhtä asiaa
Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm1281316seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen
Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa1081264Rötösherra käräjillä
Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu191221