Creative GeForce DDR alle tonnilla?
kiinnostaako ketään...
X
15533
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
tarkemmin
5kk vanha.Toimiva Creative Geforce 256 32 MB AGP.
hinta yhdeksän sadan pintaan?
Uuden otsikossa mainitun hinnat alkaen 748mk. Onko omasi tehty kullasta.
...eipä ole samasta kortista kyse.
GeForce2 mx pesee vanhan DDR paskasi mennen tullen.
mutta enpä minä sitä omistakkaan...vaan yks kaveri.ja mulla oleva GF 2 GTS,kusettaa sun MX:n mennen tullen...
Myyt kaverin näytön ohjaimen,kivat sulle.En muuten kertonut mikä 64Mt mulla on.
se kauppasi sitä.minua ei kuule kiinnosta sun näyttikset.vai oletko joku semmonen koodaaja joka keulii omilla kamoillaa.minua vituttaa semmoset.piste.
siis onko sulla muistia 64Mt?vai pitäiskö sun puhua 64MB-näytönohjaimesta?
miksi se DDR on kalliimpi?
Creative 3D Blaster GeForce2 Ultra 64 Mt AGP . joko tuli oikein esitettyä vitun bittiperse
Onko takuut voimassa,toimiiko varmasti,mikä se agp on, voiko asentaa mun 486 25MHz:in koneeseen.Ostaisin osamaksulla 100mk käteen ja loput esim 20mk kuussa.Voitko tulla asentamaan sen tänne Sodankylään samalla rahalla.
sori meni jo..kävin asentamassa sen Moskovassa tänään,just tulin sieltä takaisin.sain koko reissusta 19 ruplaa ilmaset viinat.huikeeta.
Tulin lukeneeksi keskustelun tänne loppuun asti, ja totesi että jos tällä keskustelu palstalla on todella tämmöistä porukkaa, niin eipä kannata kovin visaisia kysymyksiä lähettää.
Tämä oli vielä laimeata paskanjauhantaa...
Se on kyllä totta, että täällä ei kannata mitään asiallisia kysymyksiä esittää...valitettavasti :(