HALIKON TOP-5 TYTÖT...

PANKAA tähän Halikon viisi parasta muijaa...
92277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Jonna
Anna
Sari
Sirpa
Matti

Äänestä
  • Mansikki, Mustikki, Muurikki, Mielikki ja Heluna. Isotissisiä kaikki ja kovia pussaamaan.

    Äänestä

  • Laita sukunimet noihin.

    Äänestä

emmää ny niitä tässä pane. Sitäpaitti -5 vuatiaat ei ole eres syntyny viäl.

Äänestä

ykkönen on VILLE VAHALA

Äänestä

KU IHAN VAAN TYTTÖJEN NIMIÄ HALIKOSTA...

Äänestä
  • ihan hame väkeen kuuluva,

    Äänestä

  • ville kirjoitti:

    ihan hame väkeen kuuluva,

    Laittakaa halikkolaisia tytskyjä tähän...

    Äänestä

SÄ taidat ite olla omasta mielestäs hyvännäköinen tyttö halikosta?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


?!?!? kirjoitti:

PANKAA tähän Halikon viisi parasta muijaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu