Kun täällä nyt arvostellaan missien ym..
elkonäköä...
ONKO OLEMASSA TÄYDELLISTÄ MISSIÄ?
Jolla ei olisi mitään "kauneus virheitä"--->
EI OLE!!!!!!!!
KUKAAN ei ole täydellinen!
elkonäköä...
ONKO OLEMASSA TÄYDELLISTÄ MISSIÄ?
Jolla ei olisi mitään "kauneus virheitä"--->
EI OLE!!!!!!!!
KUKAAN ei ole täydellinen!
Vastaukset 3
Vanhimmat
mutta kyllä perusasiat pitäisi olla kunnossa, kuten kauniit kasvonpiirteet, sopusuhtainen nenä(tänävuonna on vähän lipsuttu) ym. Suomessa on paljon kauniita tyttöjä, mutta lähes poikkeuksetta valinnat ovat menneet persiilleen..
Ensin oli liian lihava(alipainoinen) Anna Strömberg. En sano että olisi joku superkaunotar mutta tuomariston päätöstä on vähän paha kumota tässä vaiheessa. Ja nyt on missillä ruma nenä. Minä en ole ainakaan huomannut vaikka erittäin tarkka olen. Aina pitää löytää kauniista ihmisistä jotain huonoa oman itsetuntonsa pönkittämiseksi. Me kaikki tiedetään ettet ikinä tulisi samman Mira Salon kaltaista tyttöä itsellesi, tyydy siihen!
en itseasiassa kyllä Mira Saloa tässä elämän vaiheessa huolisikaan. Tiedä sitten kuinka nirppaNOKKA hänkin on, mutta ukkonsa taisi netistä löytää, joten tuskinpa tuo niin ranttu on.