tuota...

ei kai vaan Saabin hyvän auton maine nyt vaan joudu unholaan,kun 93 Saabeissa on Opelin tekniikka?Voi jummijammi!!!
2286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voisitko tarkentaa...

Äänestä
  • ...sitä vaan,että eikös siinä 1,8-litraisessa Saabissa ole sama kone kuin Vectrassa.Ja nyt ihmiset ovat kuin kissat pistoksissa,kun ovat lukeneet TM:n kestotestiä jossa Opelin konetta pistetään halvalla oikeen kunnolla.Onneksi muissa Saabeissa on omat koneet.........tämä on nyt vain minun höpinöitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


anonyymi kirjoitti:

ei kai vaan Saabin hyvän auton maine nyt vaan joudu unholaan,kun 93 Saabeissa on Opelin tekniikka?Voi jummijammi!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu