Tytti-Lotta Ojala

Nelosen hermopeli ohjelmassa kilpaili turkulainen Tytti-Lotta Ojala

Oli semmonen pirteä ja nauravainen tyttö

Mitä Tytille nyt kuuluu ? Osaisko joku Tytin lähemmin tunteva kertoa ?
22961
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Argh, unohdin katsoa sen uusinnan kun tuli tänään, jossa se Tytti-Lotta ois kilpaillut. Miten se pärjäs? Katsoin nimittäin sen ekan osan, mutta tää toinen osa jäi nyt sitten lopullisesti väliin. Se Tytti-Lotta vaikutti kyllä ihan tietäväiseltä tytöltä, mutta niinhän me turkulaiset ollaan :). En kylläkään tunne häntä, joten en voi auttaa sinua.

Äänestä
  • Tytti-Lotta on alunperin Lahtelainen, eikä suinkaan Turusta kotoisin. Olen nääs lapsuudenystävä...

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Turusta kirjoitti:

Nelosen hermopeli ohjelmassa kilpaili turkulainen Tytti-Lotta Ojala

Oli semmonen pirteä ja nauravainen tyttö

Mitä Tytille nyt kuuluu ? Osaisko joku Tytin lähemmin tunteva kertoa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu