kotibileissä

EräsMies

Olen bongannut bileistä uuden kissan ja raahannut hänet yläkertaan. Jaana on itseäni jokusen vuoden nuorempi, hemmetin hyvän näköinen. Emme ole ennen tavanneet, on kuulemma jonkun kaverin kaveri ja päätynyt ihan sattumalta bileisiin. Ulkoasu on kunnossa, kireän topin alla pullottavat komeat daisarit, jalassa tiukat lantiofarkut jotka suorastaan nuolevat perseen jokaista kurvia. Hiukset ovat vaaleat ja sopivasti pörrössä, olkavarressa näkyy siisti tatuointi. Tönäisen Jaanan sängylle selälleen makaamaan. Alakerrasta kuuluu musiikki vaimeana. Pelkään että joku hyökkää sattumalta makuuhuoneeseen sisään, mutta toisaalta panettaa niin perkeleesti että on pakko ottaa riski.

Tartun Jaanan toppiin ja kiskon sen pois. Voi elämä näitä rintoja. Näiden väliin kun pääsisi runkkaaman kalua ja tykittämään lastit muijan naamalle. Keskityn hetkeksi rintojen kanssa leikkimiseen. Nännin reagoivat puuhiini välittömästi ja kovattuvat kivikoviksi. Jatkan rintojen kourimista ja nännien pyörittelyä huulieni välissä. Tunnen kuinka kaluni ottaa lisää kierroksia ja yrittää tunkeua farkkujen läpi kohti riemu rasiaa. Siirryn vähän ylemmäksi ja upotan märkiä suudelmia Jaanan kaulalle matkallani kohti hänen huuliansa. Kaulan suuteleminen on aina ollut varma tapa vääntää muijien kiihkomittaria vähän kovemmalle, eikä tämä kerta tuota pettymystä.

Vetäydyn taaksepäin ja ryhdyn avaamaan misuni housuja. Olen aistivinani vitun lempeän tuoksun, mutta en tiedä onko se vain kuvitelmaa. Kiskaisen houset nopealla liikkellä pois Jaanan jalasta. Alta paljastuu mitä houkuttelevin näky. Posliini pillu verhottuna stringeihin. Stringit saavat kyytiä, sillä tämä jätkä haluaa nyt vittua.

Kiepautan Jaanan ympäri ja nostan kontalleen. Kiskon kyrpäni esille ja asettelen sen huolella huulille ja aloitan puskemisen. Työnnön syvälle Jaanan vittuun ja voi miten hyvältä se tuntuukaan. Muija on jo ihan märkänä ja anelee vaan lisää. Ja sitähän minulta saa. Pumppaan itseäni edes takaisin kiihkosta aivan sokeana. Kyrvän ympärille puristuva vagina on aivan ihana. Jatkan pumppaamista kunnes lämmin spermani valuu syvälle vittuun.

4

12196

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pia

      Mun mielestä muuten ok, mutt oisin halunnu lukea enemmän itse "panosta".;)

    • EräsMies

      Kiepautan Jaanan ympäri ja nostan kontalleen. Asetun hänen taaksensa ja kaivan kyrpäni esille. Hankaan sitä kosteita häpyhuulia vasten. "Pane mua" -Jaana anelee. Tartun tiukasti muijan lantioista kiinni ja alan survoa kaluani huulien väliin. Nuori vittu tuntuu ihanan tiukalta puristuessaan kaluni ympärille. Jaanan suusta ei kuulu muuta kuin nautinnollista voihkintaa, joten kiihdytään tahtiani. Välistä vedän kyrpäni ulos ja hieron terskaani kosteina kimmeltäviä häpyhuulia vasten. Jaanaa tämä ei miellytä, vaan hän yrittää väkisin saada kyrpäni uppoamaan sisäänsä. Ei pidä antaa naisen odottaa, tuumin ja upotan taas kaluni kiusoittelevan hitaasti Jaanan vittuun. Vien samalla toisen käteni klitan päälle ja alan kiusata sitä sormillani samalla kun pumppaan kyrpääni sisään. Tää juttu selvästi toimii. Jaanan liikkeet muuttuvat vähitellen kiihkeämmiksi ja alan itsekin käydä melkoisen kuumana.

      Olemme niin kiihkeästi seksin pauloissa, että kumpikaan meistä ei huomaa kun huoneen ovi aukeaa ja sisään astu bileiden isäntä, kaverini Jari. Olen aivan orgasmin partaalla ja jatkan Jaanan paukuttamista. Hyväilen klitorista rajummin, lähes väkivaltaisesti. Tunnen kuinka veri pakkautuu häpyhuuliin ja vittu puristuu kyrpäni ympärille entistä tiukemmin. Tämä on liikaa ja tunnen kuinka kaluni alkaa sykkiä ja lähettää lastin lämmintä valkoista spermaa syvälle Jaanan vittuun.

      Ruumiini rentotuessa huomaan että Jari istuu sängyn vieressä olevassa tuolissa vetämässä käteensä. "Ihan kiva show teillä, kiitti vaan" hän heittää virnuillen. Katselen vaivihkaa Janin mahtavaa kyrpää, hieman kateellisena. "Haluatkos päästä liukkaalle, tästä jakorasiasta vois irrota vittua sullekin?" -kysyn itsekin naamaani väännellen. Jaana on yllätyksekseni hommassa heti mukana tai sitten liian sekaisin tajutakseen mitä on tapahtunut.

      Jari asettuu kyrpä pystyssä selälleen sängylle makaamaan ja Jaana hänen päällensä istumaan. Katselen kuinka Jarin mahtava kalu uppoaa Jaanan ohjastamana hitaasti spermani liukastamaan vittuun. Näköala sängyn viereltä on sen verran mahtava, että kaluni alkaa taas osoittaa innostuksen merkkejä ja alan hitaasti runkkaamaan. Päätän kokeilla kepillä jäätä ja tarjoan kyrpääni Jaanan huulille. Yllätyksekseni hän tarttuu siitä kiinni ja ottaa sen huuliensa väliin. Olo on kuin pornoleffassa. Jaana ottaa kaluani ahnaasti poskeen samalla kun Jarin kyrpä uppoaa syvälle hänen vittuunsa. "Muija taitaa tosissaan nauttia tästä", totean ääneen ja työnnän vehjettäni syvemmälle kurkkuun. Terskan hangatessa kitalakea tunnen orgamismin jälleen lähestyvän. Vedän kyrpäni pois Jaanan suusta, tartun siihen itse kiinni ja alan taas runkata. Orkku on vain muutaman vedon päässä ja lähes yhtä mahtava kuin edellinen. Kannatti säästellä tätä iltaa varten mietin, kun kyrpäni pumppaa spermaa pitkin Jaanan naamaa ja rintoja. Tämä riittää minulle. Jätän Jaanan ja Jarin nussimaan keskenänsä ja häivyn itse pesemään kaluani.

      • hehe

        joo niin on riemurasia yhdyssana ja toi "kaveris" nimi vähän vaihtelee (jari/jani)


    • n00b

      Riemurasia on muuten yhdyssana.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      111
      5317
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      49
      3412
    3. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      92
      3272
    4. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      40
      3166
    5. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      81
      1857
    6. 450 000 ulosotossa

      Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden
      Perussuomalaiset
      127
      1605
    7. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      41
      1580
    8. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      31
      1566
    9. Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.

      Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj
      Maailman menoa
      138
      1264
    10. Onko esitutkinta jo saatu päätökseen?

      Ketkä saa syytteet? Voi olla iso määrä ihmisiä?
      Ähtäri
      16
      1169
    Aihe