satu ruskeista silmistä

tapasin sinut turussa punahiuksinen ja ruskeasilmäinen nainen lupasit soittaa.Odotan!!
2282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tartutit minuun kupan
prkl
nasautan sinua kirveellä
jos tulet tänne

Äänestä
  • Ensinnäkään se ei ollu kuppa, ja toisekseen se ei ollu Kake. Se tauti oli lepra ja se jätkä josta se tarttu olin minä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kauko kirjoitti:

tapasin sinut turussa punahiuksinen ja ruskeasilmäinen nainen lupasit soittaa.Odotan!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu