Brevoxyl

eli onko kellään kokemusta brevoxylistä? Millane ja auttoko? Kiitos vastauksista jo etukäteen!=)
1394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ja auttaa kyllä, jos akne ei ole vaikea.
Itse siirryin kyllä Basironiin, jossa sama vaikuttava aine, mutta helpompi käyttää, koska ei kuivata niin pahasti kuin Brevoxyl.
Basironia käytän kuuriluontoisesti, yleensä kerran päivässä, ettei iho kuivu liikaa.
Toimii myös meikin alla ja on hyvä pikapelastus, jos naama on niin ärtynyt että heloittaa punaisena. Basiron poistaa punoituksen ja kiillon, jos ei halua läträtä meikkien kanssa.
Kannattaa kokeilla:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tytteli kirjoitti:

eli onko kellään kokemusta brevoxylistä? Millane ja auttoko? Kiitos vastauksista jo etukäteen!=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu