moi!
kivat! neitoset, nuoret, tai vanhat?
45v vuotias aikanaan..! eronnut
mies hakee ,sitä oikeaa ,jos sitä
vielä "tälläijällä löytää."??
olihanse ,jotain?
kivat! neitoset, nuoret, tai vanhat?
45v vuotias aikanaan..! eronnut
mies hakee ,sitä oikeaa ,jos sitä
vielä "tälläijällä löytää."??
olihanse ,jotain?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kävisinkö kenties minä? Minä olen kyllä vielä toistaiseksi mies / poika, kuinka nyt asian käsittääkin. Olen jo tilannut ajan transvestiitti leikkaukseen, että käynkö minä kenties sen jälkeen sinulle? Kävisinkö kenties minä? Minä olen kyllä vielä toistaiseksi mies / poika, kuinka nyt asian käsittääkin. Olen jo tilannut ajan transvestiitti leikkaukseen, että käynkö minä kenties sen jälkeen sinulle?
Minun iän ikuinen haave toteutuu....voin olla vihdoinkin sitä mitä olen aina halunnut, voin olla nainen isolla ännällä: Nainen, kuvitella. =))
Oho. Huomasin vasta, että erehdyin kopioimaan tuon kahteen kertaan samaan tekstiin. No vahinkoja sattuu kuomaseni. Tuota, milloin olisi muuten sopiva ajankohta tavata?
Juu, täältä löytyy vapaa neito.
Mä oon 16-vuotias, horoskoopiltani neitsyt, pituudeltani naisen mittainen ja muutenki ihan jees.
Ai niin, mun faija on sua nuorempi...
pillun päällä parhaita miehiä
elä luule itseäsi vanhaksi