Nehän lähtisi käyntiin hyvin yksinkertaisella tavalla. Joskus kun täällä oli ravintola festarit ja bussi kiersi nonstoppina niin ei kuin nimi muutetaan ja toteutetaan. Voin lähteä suojelijaksi koska olen sinkku.
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
järjestää niitä sinkkufestareitasi. Ei niitä itkemällä tule vaan toimimalla itse!
Kysymys uudelleen!Montako lasta sinulla on?????
kuvittelee vaan olevansa sinkku.
kommentti kertoo kaiken olennaisen kirjoittajan älykkyydestä...
vastataan! Henkilö jolla on lapsilauma EI KUULU SINKKUIHIN!!!!! Ihan turha on todellakin puhua yhtään mitään sinkusta jos on lapsia ja kaikki on eri miehelle tai naiselle! HUORIA NE OVAT EIVÄTKÄ MITÄÄN SINKKUJA!!!!!!
Ja toisekseen, mitä sellaisella akalla tekee jolla on jo ennestään kolme pentua? Ei yhtään mitään! Naimisesta ei saa mitään tyydytystä kun saa saman tuloksen kun lämpimän saunan ovella heiluttelee mulkkuaan, yhtä väljää on!!!!Horoja mitä horoja!!!
äijä raasu. Ilmeisesti sinäkin ukkomiehenä, tosin vaikea uskoa että naista oot saanut. Mene sinä vaan heiluttelemaan sitä pikku mutteriasi sinne saunan ovelle niin ei tarvitse kenenkään naisen kuolla nauruun. Hih, hii.
eipä äijän retale ole vitsitnyt vastailla, tais osua se MUTTERI!
Heti on kaik ukko miehet arvostelemassa ku joku jotain yrittäs tänne loihtia. Hätiä kös muilla luulis olevan toisten elätettävistä lapsista?
Tästä vois ottaa mallia. Käyty on, hyvin järjestetty. http://www.hakupaalla.com/
Mite olisi www sivut ?