Marjut

lopetit yhteydenpidon, tiedäthän etten ole niitä rohkeimpia Poikia.
3204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

itsestäsi? Ehkä sitä vaan kyllästyttää jos hän on ainoa joka pitää yhteyttä?

Äänestä

missä päin tää tapaus on? Kiitos

Äänestä
  • Meilläpäin on lunta kaupungin ulkopuolella riittävästi hiihtämiseen, Pohjoisessa ollaan. Jokin jäi vaivaamaan sinussa, tai sitten se oli minun oma kuvitelma. Jos olet töissä "hyvää työpäivää".

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


... miksi .. kirjoitti:

lopetit yhteydenpidon, tiedäthän etten ole niitä rohkeimpia Poikia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu