rattiohjain ei toimi

eli saako sidewinder force feedback wheel-ratin
toimimaan win95:lla vaikka mulla on USB-portti
niin asennusohjelma herjaa että win95 is too old.
Tietääkö joku mistä sais semmosen
päivityksen/ajurin et lähtis skulaa.
1239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Win95 USB-tuki taitaa olla vain huono vitsi.
Win95:seen on olemassa päivitys, jolla usb:n
pitäisi alkaa toimia 95:sessa, mutta toimivuus ei
käytännössä taida olla niin ruusuinen. Varmin
päivitys on päivittää käyttis win98 tai
uudemmaksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jake kirjoitti:

eli saako sidewinder force feedback wheel-ratin
toimimaan win95:lla vaikka mulla on USB-portti
niin asennusohjelma herjaa että win95 is too old.
Tietääkö joku mistä sais semmosen
päivityksen/ajurin et lähtis skulaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu