Vappu asu ?

:DDD

Eli mikä vappu asuksi ! Pikaisia vastauksia ! Olisiko hyvä jos vaan pueutuisin muovipussiin ja vähä folioo sinne tänne ?? Tulisko liian kuuma ??

4

1503

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Linddddd

      pukeudu vaikkapa agentiks. mustat housut, paitapusero ja aurinkolasit. ((((((((((((((((((((((========

      • Punanaamioon ja vähän äkäseen!Sieltä saatat ehtiä vielä tilaamaan asun tai jos asut lähellä niin vielä parempi.Itse tilasin asun ja on tosi makee ja istuu hyvin päälle:D


    • Naisille neljä, Miehille kaksi

      Jos olet nainen: yksi suojain suun eteen(siihen voin piirtää possunkärsän eli töpselin). yksi suojain kummankin rinnan päälle(voi esim yhdistää kaksi suojainta jolloin niistä tulee tavallaan rintaliivis). yksi suojain peittämään sukupuolielimiä(voi joutua jatkamaan kuminauhoje ja vetämään ne takaa vaikka jalkojen väliin jolloin niistä tulee tavallaan stringit) Jos olet mies: yksi suojain samoin kuin naisella suun eteen. yksi suojain sukupuolielimien suojaksi. SIIRTOLEIKKI: vaihda "töpseli"- suojainta suun edestä muita ruumiinosia peittävien suojainten kanssa. "töpseli" on milloin rinnan päällä , milloin alempana!!

    • 11v.tyttö

      Oon 11v. tyttö ja tarttisin vappuasun, meillä on ensi perjantaina vappujuhlat...
      Ja siellä pitää olla joku julkkis, eikä mul oo mitään julkkisasua....
      HELP ME!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tunniste

      Jonka vain sinä ja kaivattusi tietää. ⬇️
      Ikävä
      165
      6166
    2. Ketä julkkista

      kaivattunne muistuttaa?
      Ikävä
      78
      5398
    3. Miten, milloin

      Se onnistuisi sun luona
      Ikävä
      99
      4375
    4. Miten mä olisin

      Rohkeampi lähestymään häntä. En tiedä. En osaa nykyään edes tikusta tehdä asiaa vaan käyttäydyn päin vastoin välttelen.
      Ikävä
      75
      3750
    5. Anteeksi kun käyttäydyn

      niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv
      Ikävä
      60
      3418
    6. Haluan huomiota sulta

      nainen…tiedoksi. 😥❤️ -M-
      Ikävä
      44
      3030
    7. Kerro kolme huonoa ja

      kolme hyvää asiaa kaivatustasi? Än yy tee nyt
      Ikävä
      15
      2357
    8. Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen

      Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️
      Ikävä
      58
      2099
    9. Rakastatko mua

      Vielä?
      Ikävä
      46
      2065
    10. Onko kaivattusi

      kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.
      Ikävä
      38
      1783
    Aihe