lähes joka päivä haaveilla, että tuntisit musta kuten mä susta. Löytäisimme toistemme luo ja meistä tulisi me. Hassuja haaveita, kun aika kuluu ja elät elämääsi. Mutta minä senkun haaveilen edelleen.:)
Jaksan
edelleen
101125
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
tehnyt asian eteen? Ei millään pahalla, mutta en arvosta ihmisiä, jotka vain haaveilevat ja antavat elämän lipua ohi, eivätkä tee mitään, ennen kuin on liian myöhäistä.
varmaan osaisit arvostaa monessakin asiassa. Hyvää yötä!
pahalla sinullekaan mut oletko itse tehnyt asian eteen jotain? Älä odota et toinen tekee vaan voit myös itse olla se aloitteellisempi. Oletko tullut miettineeksi sitä et toinen saattaa epäröidä tunteitasi eikä siksi ole tehnyt vielä mitään? Riippuen tietysti tilanteestasi, ainakin omalla kohdallani pitäis keksiä tarpeeksi pätevä syy mennä juttelemaan hänelle. Siis etten voi mennä vain et 'Hei, mitäpä kuuluu.. Ilmojakin on pidelly'.
, jos tahdot niin kuin minä tahdon. en halua muuta naista. Jos jostain syystä en sinua saa en varmasti huoli muitakaan, se on varma.
haaveilla, että tuo viestisi voisi olla häneltä mulle :) ja siksipä menen hymyhuulin uinumaan. Good night.
tiedät sen. Olisi kiva tavata. Jään odottamaan...
?????????????????????????????????????????
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????
!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mä kun en jää vain odottaan :D