No nyt se on

sikainfulenssa tullut Kuhmoon,kun kävin torilla niin kaljapullo kädessä örisi ja yski joku ukko ja ihan oli sian näköinen,että ei säästytty tältäkään.
3939
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se oli ihan sinun näköisesi. Ja samanlainen kirjoitustyyli hänellä oli...

Äänestä

huomenillalla kattomassa niin seon jo panteemia.

Äänestä

No minähän se saatana olin ku kävin rapulakaljat AK-hallista ostamassa ja ajattelin jotta silipasempa heti yhen kitusiin torilla,nii piru mäni veärään kurkkuun helekkari..vae oun minä sian näkönen saatana kuitenni,minkähä näköne sinä kuikelo mahat olla häh? Rotan näkönen varmaanni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uiihirpo kirjoitti:

sikainfulenssa tullut Kuhmoon,kun kävin torilla niin kaljapullo kädessä örisi ja yski joku ukko ja ihan oli sian näköinen,että ei säästytty tältäkään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu