Mistä se johtuu että Suomi voittaa tänään? Tzhekit siis. No Maantieteelliset syythän siihen alkaa vaikuttamaan pitkälti ja niin kauan kuin lama kestää Euroopassa ja Maailmalla. Ai miten niin? No Maantieteellisesti Suomi on hieman syrjässä kaikessa? Täällä pohjolassa suurien suojassa? Tässä syy miksi Suomi voittaa! Miettikääpä sitä? ((:
JÄÄKIEKKO
Voittoa pukkaa..
12285
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ainii unohtu vastata siihen kysymykseen..sori.Miten liittyy Kotkaan niin vastaus sille pietarille että maantieteellisistä syistä.
Nerokasta.Katsot varmaan paljon jääkiekkoa.
Täysin faanaatikko..
HOMO!
No vastapainoksi voisin sanoa sinulle mustikan ja vatunpoimia transfestiitille että pidä munasi. Vitiä vitsin perään kyllä sopii..
No se oli siinä.
Hyvä Harald kerranki suukko ja no vilpitön. Kerrankin asiaa joka "Toteutuu" positiivisessä mielessä? Huu nou?
Yhdellä heitti . HYVÄ SUOMI !!
Kohta tulee tulee sikaflussille ja muuten.. kuulin että ois lähelläkin mutta huhujahuhuja paskaskat ..voittoa pukkaa. Lopettakaa se huhuilu.
NYT TSEKIT JOHTAVAT JO MAALILLA EI SUOMI OSAA PELATA KUN KOOSSA VILTTIKETJU
JA SAA PAHASTI TAKKIIN VIELÄ ENNUSTAN 6-1 TSEKEILLE
Paljo peli? Hahhahhaa..