"se oli Wilson, mä tiedän
sen, Wilson ite tietää
sen, päivämäärä oli 17.6
ja ai että mulla on
hauskaa! :D mä menen
ensitöikseni korjaamaa
mummon pihakeinun
rahoillani. "
http://irc-galleria.net/view.php?nick=Tunteetonanna
Wilsonin hoito
itse kertoo
182645
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
http://irc-galleria.net/view.php?nick=[nico]
http://www.seiska.fi/viihdeuutiset/_a94685/tanssitahtiwilson petti vaimoaan kanssani/
Pissis ei edes muista, sekoittaa nimiä jne. Todennäköisesti on ollut musta mies, mutta siitäkään ei ole varmuutta. Paljonkohan Seiska maksaa siitä, että likka tulee omalla naamalla esiin noin nolosti? Pari tuhatta, tuskin enempää?
Ja paljonkohan pissis/Seiska joutuu maksamaan W. tai F. Kirwalle, jos/kun juttu osoittautuu perättömäksi. Toivottavasti korvaussumma on iiiiiiiiiisoo!!
Seiskahan maksaa kaikille kun tuota juttua pyörittävät....tälle naiselle ja parille tummalle miehelle, ja toisen vaimolle...serkut taitaa jäädä ilman xD
oli tönässyt jonkun rapuissa alas, eräästä irc-galleriakommentista päätellen. ja kaiken lisäksi käy haukkumassa tän tönäistyn ja erään toisen muijan kuvia. kommentti oli kirjoitettu ennen kirwa-kohua.
Ja sitten seuraavana päivänä 18.6.2007 valvotun yön jälkeen juostiin Tampereen Eliittikisoissa 2007 800 m... http://www.tampereenpyrinto.fi/vyleisurheilu/news.php?id=818&find=180
vielä ollut toukokuu kun ne muka oli kuksinut ja nyt se sanoi että 18.6. tuolla ircissä???? Ihan sekopää muija....
17.6. ircissä, mut siis ensin muka toukokuussa ja nyt se olikin kesäkuu???
Eihän tuollainen ees tiedä, mikä kuukausi on kuudes, mikä viides jne....
kauheet mittasuhteet taas ihan pienestä jutusta. tätä niin tapahtuu päivittäin! ja sit kaikki tonkii missä wilson on ollut 17.6 hehhe. mut hei muakin kiinnostaa kun tätä kirjoitan eli = mulla ei oo omaa elämää :D
Tuossa linkissä on vain etukäteen ilmoitetut osanottajalistat. http://www.tampereenpyrinto.fi/vyleisurheilu/eliittikisat/tulokset.html Tuolla tulokset. Wilson Kirwan kohdalla DNF eli Did Not Finish. Yhdenkään kohdalla ei ollut DNS eli Did Not Start. Miksi joku aloittaisi 800m juoksun muttei juoksisi loppuun..? 20 kilpailijasta 3 jätti juoksun muka kesken. Ehkä DNS on myös niiden kohdalla jotka eivät edes startanneet. Ja kilpailupäivämäärä oli 20.6.2007. Sinun linkissä se 18.6 päivämäärä tarkoittaa vain sitä milloin osanottajalistaa on päivitetty edellisen kerran.
Merkinnän DNF saanut on aloittanut juoksun mutta joutunut jostain syystä keskeyttämään esimerkiksi kaatumisen/loukkaantumisen tms. takia.
Kiva poseerata seiskan lahjoittamassa lumpussa? Noh,toinen toistaan tukee. ÄLYYTSÄ,SÄÄ OLET JULKKIS!!! Ota ny hitto kaik irti ja anna ne alastonkuvatkin samointein. Kyll se Wilsonkin vois ne sit kurkkii :))
kun nyt vasta melkein 2 vuoden jälkeen muistui muka moinen asia mieleen:-DDDDDDDDD Taas yksi tyrkky koittaa tyhjästä julkisuuteen. Mikä piru noita akkoja oikein vaivaa?
...justiin se piru niitä naisia vaivaa. Sekopäistä porukkaa noi julkisuus hakuiset naiset. Oksettaa ihan.
Tuolta näette kaikki Wilsonin tulokset 2007. Kiinnittäkää erityisesti huomiota juoksuun SM-maastoissa Imatralla 20.5. Siis ei ainakaan tuolloin ollut Italiassa leirillä. http://www.tilastopaja.org/db/fi/atm.php?ID=12443&Season=2007
Niin mutta jos se Akka oli silloin Italiassa, kuka sen tietää, se olis vielä pahempi.