Olemme hankkimassa navigointilaitetta. Tarvisimme hyvän perusmallin kotimaiseen matkailuun. Onkohan tässä mallissa tallennettu hotelleja, huoltoasemia yms.
Kaistaohjain on hyvä ja peltipoliisivahti ehdoton.
Onko Navigon 1200 hyvä?
Tietämätön kaisuli
3967
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
navigaattoriksi. Itsellä on uudempi malli eli 2210 ja hyvin pelaa. erona ilmeisesti TMC ja koko eurooppa mukana. On tallennettu huoltoasemia, apteekkeja, sairaaloita, hotelleita yms. Poliisivahti on ilmeisesti ensimmäiset 3kk ilmainen ja sitten joutuu maksamaan (muistaakseni 20).
Kiitos nopeasta avusta! Meillä on 10 vuotta vanha Vectra, joten meidän autossa ei olisikaan travel message chanelia. Olemme katselleet naveja, ja mielestäni tuossa on hinta-laatu- suhde kohdallaan. Onko se ihmisen ääni helppo saada hiljenemään, jos haluaa vain poliisivahdin tiedotuksen?
kokemusta tuosta, mutta eiköhän sekin jotakin säätämällä onnistu.