Seksi ja

Näihin kahteen Jumalaan on haapavetiset aina luottaneet ja turvanneet. ja hyvin on menny.
5394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

näin on vattusia aina naimaan kehoitettu.

Äänestä
  • antaa. Naikaa naimasta päästyänne!

    Äänestä

  • ei enää voi kirjoitti:

    antaa. Naikaa naimasta päästyänne!

    jäläkennä kans

    Äänestä

  • koriakkaa kirjoitti:

    jäläkennä kans

    Hoopoveellä nussi paljaalla muut kun lestat

    Äänestä

  • Kiimanen kirjoitti:

    Hoopoveellä nussi paljaalla muut kun lestat

    ilman kuorta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sivistys - kirjoitti:

Näihin kahteen Jumalaan on haapavetiset aina luottaneet ja turvanneet. ja hyvin on menny.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu