talohallituksessa

onko pätevää.ei halua keskustella asiaa,tyttärien riitojen takia,suuttunut myös minuun naapurina.tärkeä tiedotus,jättää vastaamatta,onko pätevä valinta,mitä jos oikeesti sattuu jotain..............vesi vahinko tulipalo tai
1404
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eikö teidän hallitusessa ole lakisääteiset kaksi muutakin jäsentä? Asioi heidän kanssaan! Taloyhtiön hallitukseen pääsee kuka vaan, joka tahtoo tai äänestetään ja aina joukossa on äppäkärsiä, joiden homma olisi olla ihan muualla. Älä turhaan kärsi yhden hallituksen jäsenen vuoksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jäseneksi kirjoitti:

onko pätevää.ei halua keskustella asiaa,tyttärien riitojen takia,suuttunut myös minuun naapurina.tärkeä tiedotus,jättää vastaamatta,onko pätevä valinta,mitä jos oikeesti sattuu jotain..............vesi vahinko tulipalo tai

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu