Aina kun olen nähnyt unessa, et harrastan seksiä, niin olen herännyt kourat tahmeina. Jotkut tutut on katellu aamulla aika pitkään, kun olen nähnyt seksiunia.
Vastaukset 1
- Avaan ikkunaa
Seksiuni tuo aitoa mielihyvää.Nousen ylös portaita ja saavun vuorattuun huoneeseen josta ovea aukaessa tuoksahtaa jotain imelää.Avaan ikkunan ja jäätelönmyyjä työntää nenään kylmän tötterön.Eipä silti,melkoisen varmasti alan jakamaan lehtiä tänäänkin kuin huomenna.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2032217
- 1011621
- 1141073
- 106970
Olen osastolla
Henkisesti olen aivan rikki siitä mitä olen tehnyt. Lisäksi olen vakavasti sairas. Verikokeet kertoo sen.71882- 54745
- 65717
Oletkohan tajunnut mitä olen päättänyt
En tule koskaan, ikinä, sanomaan sinulle mitään, ei tervehtimistä, ei aloitetta, ei katsetta, ei mitään, koska et ole si42702- 27625
Sinulle nainen
Koitan vihdoin jättäytyä täältä pois. Taas koko illan tänne tullut vain jotain pilkkaus viestejä, ei jaksa tuollaista. M78624