Sitikalla mehttään

Sitikalla on mukava ajella mehttään kun sillä piässöö pahosta paekoesta. Muavarroo kun nosttaa ylöspäen niin piässöö kantojen ja mukuloehen ylite heleposti. Ei Tojotalla piäse pellon yli.
6305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

hilloa niin paljon että se ostaa maasturin tuohon metsässä ajeluun ja sitten ajelee nämä maantieajot herroiksi Corollalla.

Äänestä
  • Ei siinä sitimaasturissa voi maavaraa nostaa, menee öljypohja ja koko alusta ihan ruvelle jos ajaa kannikossa.

    Äänestä

  • Ei ajella herroiksi Corollalla huono kyyti ja mulla alkoi Corolla australiassa keittämään kun menin ylätsangolle oli vähän päälle 40 Celciuksia Ei auttanut vaikka olivat australialaiset muuttaneet tuon Corolla nimen muotoon SECA kyllä siitä pamahti kiertokanki moottorin kylestä ulos ja se meni niin secasin et syttyi palamaan koko rotisko. En tiedä mistä paskasta oli tehty mutta kyllä siitä lähti jessuksen musta savu. Autovuokraamo toi sitten tilalle Holdenin ja sehän oli kuin ihan toista maata kuin tuo tojotan rimpula.

    Äänestä

  • herroiksi kirjoitti:

    Ei ajella herroiksi Corollalla huono kyyti ja mulla alkoi Corolla australiassa keittämään kun menin ylätsangolle oli vähän päälle 40 Celciuksia Ei auttanut vaikka olivat australialaiset muuttaneet tuon Corolla nimen muotoon SECA kyllä siitä pamahti kiertokanki moottorin kylestä ulos ja se meni niin secasin et syttyi palamaan koko rotisko. En tiedä mistä paskasta oli tehty mutta kyllä siitä lähti jessuksen musta savu. Autovuokraamo toi sitten tilalle Holdenin ja sehän oli kuin ihan toista maata kuin tuo tojotan rimpula.

    Miten ihmeessä se corolla oli sinne saareen saatu, eikö ne rokotiilit syö noita coroloita.

    Äänestä

Joo ja sinne mehtään ne sais jäädäkkin iki-ajoiksi.Sinne kuusen juurelle vaan maatumaan,niin mailma olisi paljon parempi paikka.

Äänestä
  • ilman sinua

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huhuhuuuuuuuu kirjoitti:

Sitikalla on mukava ajella mehttään kun sillä piässöö pahosta paekoesta. Muavarroo kun nosttaa ylöspäen niin piässöö kantojen ja mukuloehen ylite heleposti. Ei Tojotalla piäse pellon yli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu