Pystyykö tällä koneella pyörittämään iha hyvin pyörittään pelejä??
http://www.gigantti.fi/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/store-gigantti-Site/fi_FI/-/EUR/El_DisplayProductInformation-Start;pgid=D6ez6oZKCVlSR0EjF5FBwx1q0000NSbaS_w8?ProductID=R7PD4QFHPSEAAAEdvSp.6x53&CatalogCategoryID=WdjD4QFHpM0AAAEOW1g03xil&Selected=Specifications#tProductTabcontent
Eikö pystykkin ton liittämään tv:seen?
Kiitos kaikille vastanneille.
Fujitsu siemens onko hyvä?
kysyjäää
8807
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Vanhentunut piirisarja, hidasta muistia ja vaatimaton näytönohjain yhdistettynä Fujitsun vajaasti jäähdytettyyn ja/tai äänekkääseen maineeseen. En tykkää.
näyttiksessä tv ulostulo. muute ihan hyvä, paitsi tuo näyttis saisi olla hiukka parempi. kyllä sillä pelit pyörii, vaikkei kaikki ihan täysillä asetuksilla.
niuhot, näytönohjaimien ominaisuudet menee paljon edellä siitä mitä pelin ominaisuudet antaa edellyttää. Siis pelien grafiikat ovat aika paljon jäljessä siitä mihin näytönohjaimet pystyvät.
sanalla sanoen....PASKA! Ei kannata sekaantua kyseiseen sekundamerkkiin. Melkein mikä tahansa muu on parempi kuin Fujitsu. Paitsi Packard Bell joka on samaa kastia Fujitsun kanssa. Tiesitkö muuten että ei ole olemassa enää Fujitsu-Siemensiä. Siemens tuli järkiinsä ja lähti kävelemään tuosta yhteisyrityksestä ja nykyään tuo on pelkkä Fujitsu.
Itsellä on fujitsu siinä on näytönohjaimen ja emolevyn tuulettimet pitäneet pientä ylimääräistä ääntä niin ne vaihtoivat koko näytönohjaimen ja emolevyn uuteen ja sanoivat,että takuuaikana ei vaihdella mitään pelkkiä tuulettimia ja emolevykin tuli uudempaa mallia puolet enempi muistipaikkoja.On toinen fujitsu menossa kumpikin olleet käytössä noin 3 vuotta ja olen ollut niin tyytyväinen,että seuraavakin on fujitsu kunhan tulee se 7 winnukka,että ei tarvitse ottaa tätä visvaa.
sinulla on? "Fujitsu Kirjoittanut: on... 7.5.2009 klo 05.39 sanalla sanoen....PASKA!"
merkki lienee se ja sama mikä se on kun kaikki osat pystyy halvalla vaihtamaan/korjaamaan. Läppäreissä on jo tarkempaa. Halpapään F-S läppärit ovat varmaan mitä ovat mutta ostin tässä taannoin F-S Esprimo -sarjan bisnesläppärin ja yllätyin positiivisesti. Ihan on kunnon kone.
kaikki ne hyviä on. opetelkaa käyttään!