Caldera beachin ALL INCLUSIVE

hei, olemme lähdössä sinne parin päivän kuluttua, täytetäänkö jääkaappeja vkon aikana, vai pitääkö itse ostaa jääkaappiin mehuja ym? onko ruoka hyvää, toimiiko palvelu jnejne.... onko lapsille tarjolla jätskiä, pirtelöä jne mitä luvataan esitteissä?
2517
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En osaa vastata sinun kysymyksiin, mutta olisi kiva jos tulisit kertomaan kuulumisia matkan jälkeen. Ennen kaikkea kiinnostais kaikki tiedot hotellista. Meidän perhe on lähdössä kyseiseen hotelliin reilun parin viikon päästä ja kuume on jo korkealla... ;)

Äänestä
  • Oltiin huhtikuussa Caldera Beachissa viikko, käytiin kerran aamiaisella ja kerran buffetissa syömässä. Buffettiruoka oli tosi huonoa ja mahani sain loppulomaksi sekaisin. Kiitin onneani ettei ollut All Inclusive. Muuten upea ja ihana huoneisto!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sari 777 kirjoitti:

hei, olemme lähdössä sinne parin päivän kuluttua, täytetäänkö jääkaappeja vkon aikana, vai pitääkö itse ostaa jääkaappiin mehuja ym? onko ruoka hyvää, toimiiko palvelu jnejne.... onko lapsille tarjolla jätskiä, pirtelöä jne mitä luvataan esitteissä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu