ihmeellistä

niin,mulla nyt menkat myöhässä 3 päivää,tai siis ne ei ole tullu kunnolla,jotain pientä vuotoa,,tein testin tänään,oli nega,,mut mulla ollu raskausoireita,,oonkohan kehitelly ne omaan päähän,,vatsan turvotusta,yökkö-oloa,nipistelyä,,mitähän tässäkin pitäis ajatella,,pääkoppa sekaisin!!
2242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

olen täysin samoilla linjoilla sun kanssa. kaikkii raskausoireita esiintyy ja mahaki näyttää ihan kuin olisin paksuna ja pistelee. menkatki oli myöhässä 5 päivää ja sitä edelliset alkoivat eriaikaan kuin yleensä, mutta nyt siis kuitenki alkoivat ja raskaustestiä en ole tehnyt. voikohan sitten mulla olla vain valemenkat (teen raskaustestin). tai sitten on mullaki pääkoppa aivan sekaisin :D

Äänestä

Apua! Täällä ainaskin yksi kuumeilija, ettäs on pakko tunnustaa olevansa niin malttamaton, jotta tulkitsee menkkaoireetkin raskausoireiksi, vaikka jo kolmatta yritetään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vetkutusta kirjoitti:

niin,mulla nyt menkat myöhässä 3 päivää,tai siis ne ei ole tullu kunnolla,jotain pientä vuotoa,,tein testin tänään,oli nega,,mut mulla ollu raskausoireita,,oonkohan kehitelly ne omaan päähän,,vatsan turvotusta,yökkö-oloa,nipistelyä,,mitähän tässäkin pitäis ajatella,,pääkoppa sekaisin!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu