fillarointini täällä, eiköhan jatketa livessä...
Kiitos kaikille...tämä on ollut hyvin opettavaista ja antoisaakin, katsoen kantilta miltä tahansa. Paljon täällä kirjoitetaan myös sellaista, joita jokainen tykönänsä voisi välttää.
Jätän kyseiset palstat nyt taakseni, enkä näin ollen käy myöskään lukemassa...en siksi, etteikö sinun viestisi kiinnostaisi, vaan itse kahlaus.
Sinulla on yhteystietoni...
Rakkautta ja energiaa sinulle...ja niinkuin aina, OLET SYDÄMMESSÄNI NYT JA JOKAPÄIVÄ! Näin!
Tällä kertaa halaus ja suudelma.
LOPETAN
NYT....
12678
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
niin sulla jää enemmän aikaa olla mun kans t:?
aina yhtä huvittavia. Ja kuitenkin viimeistään huomenna tuut kattoon paljonko on tullut vastauksia ja minkälaisia :)
toi vaan että sydämeen ei tuu kuin yksi m - kirjain. Mutta ethän sä enää sit tätä lue !!
parempi vaan lopettaa ilman mitään viestiä. ei voi tietää kuka siellä edes kirjoittelee.
Mä en lopeta täällä hengailua koskaan, koska tämä on hyvin opettavaista ja antoisaa. Jotenka mua ei voi nähdä muualla, koska mä olen aina täällä koneen ääressä ottamassa vastaan opettavaisia ja antoisia virikkeitä ;) Kiitos rakkauden ja energian toivotuksista, rakkautta ja energiaa ei ole koskaan liikaa.
oot aina täällä niin kai pitäis jo tietää ettei nää osu koskaan.!! Meinaan vaan miks kiitellä noin kovasti jollekkin muulle menneistä toivotuksista ?? :):)
ainakaan ole. En voi olla käymättä täällä (vaikka haluaisinkin) koska kaipaan niin himputisti sitä J***a (m). Sanon tuon vaikkei täällä kuulemma sais enää mainita sillä kirjaimella alkavia miehiä ollenkaan. Vaikuttaa tosin siltä.. Etten oikeastaan tiedä itsekään miltä. Kun ei tiedä mikä viesti on keneltäkin. Vai onko mikään viesti juuri häneltä. Ja tosi vähän häntä näkyy siellä yhdessä paikassa. Ps. Ikävöijänä yksi M**** (n)
kuitenkin tiistaina kun tulin kysymään siitä yhdestä asiasta. :)
Eikä minulla ole ketään muuta, siis miestä olemassa tai mielessäkään. Tässä mietin jo uutta syytä tulla käymään luonasi. Ettei vaan rupeais jo hymyilyttämään. Tai menis senat sakasin... ;)
kuvioista pois. Voi olla hällä kovat vieroitusoireet ;D Miettii mitähän täällä tapahtuu hehheh
hauskaa. Lopetan palstailun, sinulla on yhteystietoni. Ei sillä, että täällä saisi mitään selvitettyä välttämättä, mutta jospa niitä yhteystietoja ei hänellä olekaan, mutta varmaan otat itse jossain vaiheessa yhteyttä, jos ei mitään kuulu. Tuskin ainakaan unohdat mielummin, kuin otat yhteyttä, kun kerran tänne rakkauspalstalle kirjoitit.
no niin, niinpä niin. enpä olekaan täällä vielä fillaroinut :), mutta asemoin apupyörät paikoilleen ja jään odottamaan sua opettamaan :) ...kuitenki käyt kurkkaamassa...:)