seksi...

Onko rajusta seksistä haittaa raskaana? siis nopea ja syvä liike.. ainakin osuu kokoajan kohdunkaulalle/suulle.. mut voiko nopea tempo aiheuttaa jotain istukalle/kohdunsuulle? nyt rv28 eikä kipuja. paitsi kun limakalvot herkkänä ja punoittaa hieman sen jälkeen
2399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Me ollaan vältetty ainakin sellaista pohjalle asti kohdistuvaa hirveää jyskintää ;) tosin mulla oli istukka alkuun kohdunsuulla osittain niin siksikin varottiin. Käytä hyvä ihminen liukastetta jos limakalvot ärsyyntyy seksistä. Siitä voi tulla helposti sitten tulehdus tai muuta ongelmaa.

Äänestä

Rv 28 täälläkin menossa ja maha ei haittaa juuri lainkaan menoja eikä kipuja ole eli väännyn vielä melkoisiin suorituksiin. Mutta nuo astetta rajummat sessiot jäivät pois muistaakseni viikon 20 tietämillä ihan vaan siitä syystä että vatsaa kiristi ilkeästi huomattavasti pidempään kuin normaalin lässynlään jälkeen. Eli kyllä se kroppa muistuttaa kun on aika ottaa iisimmin. Mutta jos sulle ei ole sellaisesta ollut rasitteita niin mikset antaisi mennä vqaan, kysy toki lekurilta jos epäilyttää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rv28,,,, kirjoitti:

Onko rajusta seksistä haittaa raskaana? siis nopea ja syvä liike.. ainakin osuu kokoajan kohdunkaulalle/suulle.. mut voiko nopea tempo aiheuttaa jotain istukalle/kohdunsuulle? nyt rv28 eikä kipuja. paitsi kun limakalvot herkkänä ja punoittaa hieman sen jälkeen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu