voodoo3 3000 ja s-video liitin

Voiko ko. liittimen piirilevyineen poistaa
kortista ellei sille ole käyttöä, alkujaankin
liittimen alue rajattu reittämällä sen kohta
piirilevyssä. Aiheuttaa fyysisen asennusongelman
compaq -koneeseen, kortti ei vain mahdu
paikoilleen.
1144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kannattais viedä se kortti kauppaan ja pyytää
liittimetön malli.


P.S. Ihmettelen, että miten S-Video -liitin voi
haitata kortin liittämistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


säätäjä-ässä kirjoitti:

Voiko ko. liittimen piirilevyineen poistaa
kortista ellei sille ole käyttöä, alkujaankin
liittimen alue rajattu reittämällä sen kohta
piirilevyssä. Aiheuttaa fyysisen asennusongelman
compaq -koneeseen, kortti ei vain mahdu
paikoilleen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu